משפטים על הצלחה בחיים: מעל 50 משפטים שיעירו אתכם

משפטים על הצלחה בחייםכאשר המצב קשה או אבוד אנו מנסים להיאחז בכל דבר שיכול לתת לנו זריקת מוטיבציה מקומית מה שנקרא ולעזור לנו לעבור את המצב או התקופה עם משפטים על הצלחה בחיים.

זה יכול להיות גם כשאנו עצובים, כלומר במצב רוח ירוד, כאשר ספגנו משהו לא נעים, כאשר עברנו טראומה כלשהי או סתם כאשר היום לא הולך לנו כפי שאנו רוצים.

אחת הדרכים הטובות ביותר להחזיר לנו את המוטיבציה היא לקרוא משפטים על הצלחה בחיים ומשפטי מוטיבציה שונים.

איך משפטי הצלחה יכולים לעזור לנו בחיים?

משפטים על הצלחה בחיים מבוססים על הצלחה של מישהו אחר או על חכמת חיים של מישהו אחר.

גם אם אותו אדם אינו מיליונר או איש עסקים דגול, משפטים חכמים אשר יוצאים מפיו מקבלים משמעות כאשר משווים אותם לחיים שלכם.

מה שחשוב במשפטים הללו הם לא מי שאומר אותם בהכרח אלא מה נאמר במשפטים וכיצד אנו מבינים אותם. אם הפרשנות שלנו למשפטים תהיה חיובית נוכל למנף אותם לידי בניית אופטימיות והצלחה בחיים.

אם הגישה שלנו לציטוטים הללו תהיה שלילית ("פחח הוא מיליונר אז קל לו לדפוק איזה משפט קלישאה שנשמע חכם…") אז כמובן שהמשפטים הללו לא יתרמו לכם כלום.

איך ומתי במהלך היום נוכל לתת לעצמנו מוטיבציה עם משפטי השראה על הצלחה בחיים?

הנה רעיון קטן בשבילכם. הכינו את עצמכם מראש עם גישה למשפטים על הצלחה בחיים, משפטי מוטיבציה ומשפטים חכמים בסיטואציות שונות.

המטרה היא שבכל שלב במהלך היום שבו אתם מורידים את הראש – תוכלו להוריד אותו כדי להסתכל בין הידיים שלכם, לקרוא משפט מוטיבציה ולהרים את הראש בחזרה.

אם תבחרו את המשפטים הנכונים לא תאמינו כמה עוצמה תהיה לכך. איך תוכלו לשמור על גישה לציטוטים מעוררי השראה במהלך היום?

תוכלו להחזיק בתיק ספר קטן של ציטוטים (יש הרבה כאלה בחנויות ספרים, תוכלו כמובן גם ליהנות מספר הציטטות שלי), תוכלו לעשות שימוש בטלפון שלכם, להתחבר לאינטרנט ולמצוא ציטוטים. ניתן גם להדפיס ציטוטים מראש, לקפל את הדף ולהכניס לתיק או לכיס אם תרצו.

כמה משפטים על הצלחה בחיים ופירוש שלי עבורם:

"כוח אמיתי משפיע מהתמדה מתמשכת" – משפט מספר הציטטות שלי. גם מתאמן מנופח בחדר הכושר התחיל פעם ממשקלים נמוכים ועלה בהדרגה. אתם לא יכולים להשיג הצלחה ללא צבירת כוח ועבודה מתמשכת ונכונה.

טוני רובינס: "למה לחיות חיים טובים כשאפשר לחיות חיים נפלאים" – כאן טוני רובינס אומר בעצם שאנשים רבים שואפים לבינונית או כבולים במוסכמות החברתית.

תשאפו לירח, מקסימום תגיעו לכוכבים. במקום לשאוף לדירה נחמדה משלכם, תשאפו לבית קרקע על הים… מקסימום תגיעו לדירה משלכם.

"אם משהו לא עובד לכם, תשנו את הדרך לא את היעד" – הכוונה כאן שלעתים אנשים מוותרים על החלומות שלהם כי הם לא מצליחים להגשים אותם בדרך כלשהי. הצלחה מובטחת רק למתמידים אבל התמדה לבד לא מספיק.

צריך ללמוד, להתמקצע וללכת בדרך הנכונה. אם זה לא מצליח לכם תשנו את הדרך שלכם לא את החלומות שלכם.

שאלות ותשובות על משפטים להצלחה בחיים:

שאלה: אם המשפט לא עוזר לי מה לעשות?

תשובה: יש הרבה דברים שיכולים לעזור לכם לעשות שינוי בחיים, לקבל מוטיבציה לבצע פעולות ולהרים את מצב הרוח שלכם. קראו כתבות נוספות באתר או פנו אליי ואשמח לסייע!

שאלה: אם אין לי מקום בתיק לספר ציטוטים?

תשובה: ניתן להיכנס לאינטרנט דרך הסמארטפון ולמצוא ציטוטים באינטרנט בקלות. למי שאין גישה לאינטרנט מהדרכים או במקום כלשהו, תמיד תוכלו להדפיס מראש ציטוטים שנותנים לכם השראה על דף, לקבל את הדף לכיס או לתיק צד שלכם.

שאלה: כל אחד יכול להמציא משפט השראה מדוע שאאמין לזה?

תשובה: האמונה היא הבסיס הקיומי שלנו. זו בחירה שלכם במה להאמין. אל תתייחסו למי שאמר את המשפט כמו למשפט עצמו ולמשמעות שלו עבורכם.

סרטון בנושא משפטים על הצלחה:

עוד מאמרים מקצועיים